Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Huta Kalna – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

299 900 zł20 250 m² 14,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka leśna o powierzchni 20.250 m2, położona Hucie Kalnej , gmina Czarna Woda, powiat Starogardzki. Działka lekko nachylona, nieogrodzona, droga dojazdowa polna, w sąsiedztwie na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Bobowo

Bobowo(Huta Kalna + 24 km)

150 000 zł1 678 m² 89,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam. Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Bobowo o powierzchni 1678 m2. Położna 10 min pieszo od centrum w pobliżu szkoła, sklepy itd. Niedalej niż 12 km od autostrady A1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Lipy

Lipy(Huta Kalna + 14 km)

126 000 zł1 400 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malownicze tereny na Kaszubach, bliskość lasu jest tu niewątpliwym atutem. Piękna okolica, sielskie widoki. Zapraszam na osobistą prezentację, teren nie jest ogrodzony, w każdej chwili można.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Łąg-Kolonia

Łąg-Kolonia(Huta Kalna + 11 km)

82 110 zł1 173 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż: działka budowlana 1173m przy lesie - Łąg Kolonia, gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Śliwice

Śliwice(Huta Kalna + 15 km)

119 000 zł1 497 m² 79,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy atrakcyjnej działki budowlanej W borach tucholskich. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy pośród powstającej zabudowy domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Borsk

Borsk(Huta Kalna + 22 km)

219 000 zł2 863 m² 76,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpieczny zakup z nord Nieruchomości: 0% prowizji od Kupującego czy ukrytych kosztów Skuteczna i bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego Stosujemy procedurę aml W propozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Czarna Woda

Czarna Woda(Huta Kalna + 7 km)

549 000 zł21 400 m² 25,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka budowlano-usługowa w miejscowości Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Górne Maliki

Górne Maliki(Huta Kalna + 17 km)

150 000 zł3 039 m² 49,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój azyl wśród natury - cisza, spokój i bliskość jezior Wyjątkowe położenie na uboczu, spokój, natura i bliskość Jeziora Wielkiego i Jeziora Struga. Działka ze strumykiem polnym.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł1 322 m² 75,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: warunki zabudowy - nie musisz się martwić, że.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Bytonia

Bytonia(Huta Kalna + 10 km)

114 000 zł1 050 m² 108,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Spokój, zieleń i komfort w zasięgu ręki! Zamieszkaj w miejscu, gdzie natura spotyka wygodę, a Twój dom może powstać już teraz! Powierzchnia: 1050m Gotowa pod budowę - decyzja wz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Zamość

Zamość(Huta Kalna + 20 km)

123 440 zł3 086 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana, usytuowana w malowniczej i pełnej zieleni miejscowości Zamość, gmina Karsin. Zamość to mała wieś, położona wśród lasów i łąk, na obszarze natura.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Huta Kalna

Huta Kalna,pomorskie

93 000 zł1 039 m² 89,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trzy działki w urokliwej wsi 6 km od Czarnej Wody w powiecie starogardzkim. Powierzchnia 1039 m2 jednej działki. Szerokość około 28 metrów głębokość około 36 metrów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij